AP HUKUK

Signature

Hakkımızda

AP Hukuk Bürosu; Av. Gürkan PİŞKEN tarafından kurulan, çalışma alanını her geçen gün genişleten, kendini sürekli yenileyen ve büyümeyi hedefleyen dinamik bir altyapıya sahip hukuk bürosudur.

Hukuk Danışmanlığı ve dava takibi konusunda genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Büromuz; Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve hukukun diğer alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ticari şirketlere verilen hukuk danışmanlığının yanı sıra bireysel müvekkillerimize de Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras hukuku, Aile Hukuku, Vergi Hukuku alanlarında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Büromuzda hizmet veren avukat ve diğer danışman arkadaşlarımızın uzmanlık alanlarının birbirinden farklı olması sebebiyle; hukukun birçok alanında hizmet sunma imkanına sahibiz. Önceliğimiz hukuki ihtilafların oluşmasını engellemektir. Bu sebeple müvekkilimizin her anında yanında olarak o kişiye danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz öneriler ve hukuki bilgiler sayesinde oluşabilecek hukuki problemlerin oluşmasının önüne geçmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerin müvekkillerimize en iyi şekilde verilmesi için; büro çalışanlarımız işlerini en özenli ve en verimli biçimde gerçekleştirmektedir.

Yönetici

Avukat

Cem ALYANAK

Yönetici

Hukuki Sorunlar İçin Bir Danışmana Mı İhtiyacınız Var ?

İletişim
Sohbeti Başlat
Avukata Sor
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?